War of Shadows'a Hoş Geldiniz! Forum Index
War of Shadows'a Hoş Geldiniz!

War of Shadows'a Hoş Geldiniz! Forum IndexFAQSearchRegisterLog in

:: Tanışmaca? ::

Post new topic   Reply to topic    War of Shadows'a Hoş Geldiniz! Forum Index -> RP Out -> Tanışmaca
Previous topic :: Next topic  
Author Message
Charles Oakley
Shadow

Meslek: Gazeteci
Yetenek: Ölümsüzlük
Lakap: Maraz Chuck

PostPosted: Thu 2 Aug - 00:21 (2012)    Post subject: Tanışmaca? Reply with quote

Merhaba site sakinleri, ben yeniyim burada, tanışmaya geldim, kaynaşmaya geldim. Adımızı söylüyo muyuz emin olamadım o yüzden onu sonraya saklıyorum. 
---------------
EDIT: Mesajın ilk bölümünü cahilliğimden bütün dünya ibret alsın diye bırakıyorum ve asıl olaya geçiyorum.

Adım Ezgi, 20 yaşındayım. Hukuk okuyorum (admin, bunu yazıyo muyduk buraya?) Bi şeylerden hoşlanırım. Nelerden hoşlanırım, Harry Potter'dan hoşlanırım mesela - daha çok kitapları olmak üzere. Elimdeki 3 volüm örümcek adam dışında pek çizgi roman okumasam da film uyarlamalarıyla aram iyidir.  Müzikle uğraşmayı severim. Okumayı severim ama pek okumam (Bu durumu düzeltmeye çalışıyorum bu aralar). Çok boş kalırsam tumblr'da kendimi kaybedene kadar vakit geçirebilirim. Arada dizi izlerim internetten, falan filan.

PostPosted: Thu 2 Aug - 00:21 (2012)    Post subject: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Back to top
Jackson Coleman
Ölü

Taraf: WARP Dynacorp
Meslek: Aylak işsiz
Yetenek: Elektrik Kontrolü
Yetenek Seviyesi: 3. Seviye
Lakap: Elektroto

PostPosted: Thu 2 Aug - 00:45 (2012)    Post subject: Tanışmaca? Reply with quote

Merhabaaaaa Eeeezzzgiiiiiii!  Mr. Green  Şaka maka senin çizgi romanların olduğunu bilmiyordum galiba ya da unutmuşum, çok okumadığını da bilmiyordum. Bak neler öğreniyorum ya! Bu senin mi benim mi ayıbım peki şimdi  Mr. Green

I know you want me. Wink

Back to top
Charles Oakley
Shadow

Meslek: Gazeteci
Yetenek: Ölümsüzlük
Lakap: Maraz Chuck

PostPosted: Thu 2 Aug - 01:02 (2012)    Post subject: Tanışmaca? Reply with quote

Valla 3 tane the amazing spider-man'im var, bi heves aldım, aslında fena da diildi, tam mary jane'e söylüyodu örümcek adam olduğunu falan ama işte bi daha gidemedim çizgi roman dükkanına. Çok okumadığımı biliyodun bence, ders kitabı okuyorum genelde, ya da fanfiction ama gerçek anlamda kitap okumuyorum fazla. Ama bu yaz eski performansıma geri dönücem, kararlıyım, bi sürü de kitap aldım zaten Very Happy
Sen de biraz kendinden bahset istersen, bilmediğim bi şeyler varsa. Tanışmaca bölümü malum Smile

Meslek: New York Şehir Kütüphanesi Çalışanı
Yetenek: Ateş Kontrolü
Yetenek Seviyesi: 2. Seviye
Lakap: Tess yeter

PostPosted: Thu 2 Aug - 01:11 (2012)    Post subject: Tanışmaca? Reply with quote

Ezgi yerim seni Mr. Green

Yetenek: Görünmezlik

PostPosted: Thu 2 Aug - 17:00 (2012)    Post subject: Tanışmaca? Reply with quote

Selam!

Evrim ben. Bu sene üniversite sınavına girdim, dün de tercihlerimi yaptım. İşletme istiyorum bakalım nolacak Mr. Green

Hobilerim; rp yapmak, film izlemek, zombi oyunları oynamak vs...

Çok saçma bi kendini tanıtma oldu farkındayım ama yeniyim mazur görün. Ee sizde ne var ne yok?

Taraf: Çilekli Turta
Meslek: Part time garson.
Yetenek: Şizofrenik İkiz
Yetenek Seviyesi: 1. Seviye
Lakap: J (Cey)

PostPosted: Fri 3 Aug - 02:39 (2012)    Post subject: Tanışmaca? Reply with quote

Evrim yeni konu açman lazım burası Ezgi'nin başlığı *-*

Ezgi anlatım tarzını yerim çok tatlısın.

Yetenek: Görünmezlik

PostPosted: Fri 3 Aug - 12:49 (2012)    Post subject: Tanışmaca? Reply with quote

yok öyle bi şey ismini yazmamış tanışmaca yazmış  Mr. Green  hadi sıra sende jenna

PostPosted: Mon 6 Aug - 15:50 (2012)    Post subject: Tanışmaca? Reply with quote

Hoşgeldin Evrim Smile Başlık da fark etmez bence, isteyen istediği gibi yazabilir, yeni başlık açabilir Very Happy 

Taraf: WARP Dynacorp
Meslek: Aylak işsiz
Yetenek: Elektrik Kontrolü
Lakap: Elektroto

PostPosted: Sun 14 Dec - 13:51 (2014)    Post subject: Tanışmaca? Reply with quote

Tess tanışalım mı?  Mr. Green

I know you want me. Wink

Back to top
Claudia Tess Hudson
Shadow / Game Master

PostPosted: Sun 14 Dec - 17:32 (2014)    Post subject: Tanışmaca? Reply with quote

Biz yakından tanışıyoz senle canım  Mr. Green

PostPosted: Today at 19:10 (2018)    Post subject: Tanışmaca?

Back to top
Post new topic   Reply to topic    War of Shadows'a Hoş Geldiniz! Forum Index -> RP Out -> Tanışmaca All times are GMT + 3 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  

Index | Administration Panel | Create a forum | Free support forum | Free forums directory | Report a violation | Conditions générales d'utilisation
HalloweenOclock © theme by larme d'ange 2006